Hotele na spotkania w Poznaniu

Poznań oferuje hotele na najróżniejsze uroczystości i okazje. Na te wesołe, typowo biznesowe oraz na te smutne.  Jakie właściwie uroczystości można organizować w hotelach?

Zacznijmy od spotkań tych biznesowych, gdzie hotele w Poznaniu pełnią także funkcje reprezentacyjne tego miasta. Podczas kongresów, czy konferencji przyjeżdżają do stolicy Wielkopolski najróżniejsi goście z kraju oraz zza granicy. Można powiedzieć, że to kluczowe zadanie hoteli w Poznaniu, a jakie obiekty spełniają się w roli organizatora konferencji? Oto przykłady:

Przepiękny i nowoczesny IBB ANDERSIA HOTEL. Od przepychu i luksusu można dostać zawrotu głowy, jednak w tym obiekcie wszystko ma swój wyjątkowy smak. Luksusowe apartamenty, liczne sale konferencyjne, basen, sala restauracyjna i bufet – tu warto organizować wszelkie spotkania, bo o ich powodzenie możemy być pewni.

 

 

Przy okazji omawiania hoteli w Poznaniu o charakterze biznesowym nie wolno zapomnieć o Hotelu**** Twardowski. To właśnie ten obiekt zdobył 2 miejsce w rankingu Top 10 hoteli biznesowych w Polsce. Co przemawia na jego korzyść? Przede wszystkim to, że jest w centrum i posiada zaplecze Spa & Wellness – czy można chcieć coś więcej od obiektu na czas pilnych i wyczerpujących spotkań na szczycie? Jednak to nadal tylko namiastka luksusu, jaki czeka na nas w tym obiekcie. Wygodne apartamenty, sale konferencyjne, basen i pyszne menu serwowane przez restauracje. Jednym słowem tu warto być!

 

Gdzie jeszcze warto organizować konferencje, szkolenia w Poznaniu? Planując spotkania firmowe, eventy czy spotkania integracyjne pomyślmy o tym hotelu – Hotel Poznański, dlaczego? Ten obiekt daje coś jeszcze oprócz typowych sal konferencyjnych, co takiego? Ciszę, spokojną okolicę, a także sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego dla optymalnych warunków wypoczynku i rekreacji. Zaplecze konferencyjne jest na wysokim poziomie tak, jak zaplecze noclegowe. Pokoje są nowoczesne i wygodne, w których wypocznie nawet najbardziej wymagający gość.

 

 

Hotele w Poznaniu organizują także uroczystości smutne, takie jak stypy, ale nie o tych będziemy pisać dalej. Zajmijmy się tymi wesołymi

Ślub i wesele to kolejna forma spotkań często organizowanych w hotelach W Poznaniu. Szukając odpowiedniego miejsca dużą uwagę zwracają na komfortowe warunki, przestronność, lokalizację w mieście, oraz usługi oferowane przez organizatorów oraz możliwości noclegu dla gości.

Planując przyjęcie weselne w mieście najlepiej postawić na hotele udostępniające sale weselne. Domy weselne mogą nie dysponować dostateczną ilością miejsc noclegowych dla gości przyjeżdżających z daleka.

Hotel Mercure Poznań zapewnia, że ​​wasze wesel będzie wspaniałym dniem. Wykwalifikowany personel hotelu sprawi, aby ten ślub był spełnieniem waszych marzeń. Podejmij swoich gości w eleganckich wnętrzach hotelu. Czterogwiazdkowy Hotel Mercure Poznań jest synonimem komfortu i relaksu.