Hotele Szczecin

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, a z racji położenia i bliskości morza stał się ważnym ośrodkiem gospodarczym i turystycznym tego województwa.

Każdego roku miasto odwiedzane jest przez turystów biznesowych, którzy dostrzegli potencjał płynący z portu miasta i bliskości do granicy z Niemcami. Tu także przyjeżdżają wycieczki z całego świata, bo zabytki są niezwykle wartościowe i piękne.

Czy to spędzając czas na załatwianiu spraw służbowych, czy też na typowym zwiedzaniu warto pomyśleć o wygodnym noclegu w Szczecinie, a jest z czego wybierać.

Radisson Blu Hotel****.  Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Szczecina, to miejsce idealne zarówno dla biznesmenów, jak i turystów. Tuż przy budynku mieści się najnowocześniejszy i największy w mieście dom towarowy GALAXY, w którym funkcjonują modne sklepy, butiki a także restauracje i kino. Ponadto w tym samym kompleksie budynków znajduje się również popularna dyskoteka Baila Club Disco & Pub, sławne Cafe22 z panoramicznym widokiem na miasto oraz Kasyno. Czym można chcieć czegoś więcej?

W trochę inny gust wpisuje się Hotel Focus Szczecin. Ten komfortowy i nowoczesny Hotel *** położony w najbardziej reprezentacyjnej i zabytkowej części Szczecina. Lokalizacja  w ścisłym Centrum, w sąsiedztwie Wałów Chrobrego z zabytkowymi budynkami Akademii Morskiej, Teatru Współczesnego oraz Urzędu Wojewódzkiego wybudowanego w 1906 roku. Doskonała restauracja, wygodne pokoje i wyjątkowy klimat tego miejsca z pewnością przypadną do gustu wielbicielom zabytkowych budynków z historią w tle.

Na spotkania biznesowe nie zawsze musimy wybierać typowe hotele w Szczecinie, można zarezerwować salę w pensjonatach, restauracjach, czy obiektach zabytkowych. Przykładem takiego obiektu jest WILLA Restauracja znajdująca się w centrum Szczecina. To idealne miejsce na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe. Sale są estetyczne, komfortowe i utrzymane w niepowtarzalnym stylu, w sam raz, ab wywrzeć niepowtarzalne wrażenie na naszych klientach czy kontrahentach. Polecamy.

Hotele w Szczecinie są bardzo różnorodne, dlatego warto prześledzić pełną ofertę obiektów na spotkania w interesach, czy pobyty turystyczne.

M-S-M

 

Zdjęcia: prezentacje hoteli www.e-konferencje.pl