Jaki hotel na wesele?

Przygotowania do ślubu są pracochłonne a często i kosztowne, dlatego warto gruntownie się zastanowić dokonując wyboru sali na wesele, zespołu, czy fotografa.

Najważniejsza jest jednak odpowiednia sala w odpowiednim lokalu.

Zapraszając rodzinę musicie pomyśleć o zapewnieniu noclegów na tą jedną noc, dlatego warto rozważyć, czy w waszym przypadku nie lepiej będzie zarezerwować hotel na wesele, a nie salę w typowym domu weselnym. Koszt będzie nieco większy, ale problem rozwożenia gości po uroczystości do znajomych czy pobliskiej rodziny będziecie mieć już z głowy. Rezerwując salę na wesele w hotelu koniecznie pytajcie o rabaty na noclegi, które najczęściej hotele oferują dla gości weselnych. Są to dość duże rabaty, a czasami wręcz symboliczna opłata za wynajem.

Jaki wybrać hotel na wesele? Najlepiej ten, który posiada dobrą opinię i ma stosowne doświadczenie w organizacji wesel. Opinie znajdziemy na lokalnych formach, bądź z typowo weselnych serwisach internetowych takich jak www.salenawesela.pl

Zanim zarezerwujemy salę i pokoje na nasze wesele sprawdźmy osobiście: salę weselną, pokoje dla gości, pokój dla nowożeńców. Zapytajmy o parking oraz o dodatkowe udogodnienia, takie jak Internet. Obecnie coraz częściej podróżujemy z laptopami i lubimy być w zasięgu znajomych, rodziny, dlatego dostęp do Internetu to podstawa. Pamiętajmy, że tego oczekują nasi goście.

Odpowiednia sala na wesele to udana i na długo zapamiętana impreza.

Na temat hoteli na wesele więcej informacji

M-S-M