Sale konferencyjne Szczecin

Szczecin jest stolicą Pomorza Zachodniego – to nie tylko pełne zieleni, zabytkowe miasto, ale i ważny ośrodek przemysłowy i biznesowy, z rozbudowaną bazą obiektów konferencyjnych i hoteli.

Szczecin, jako miejsce konferencji czy innych imprez biznesowych i eventów ma wiele atutów, w tym dobrze rozwinięte połączenie drogowe, kolejowe i wodne. Goście z Niemiec,  krajów skandynawskich czy innych polskich miast bez problemu dojadą do Szczecina. Wiele firm i instytucji organizuje więc konferencje w Szczecinie, zwłaszcza że bez trudu znajdziemy odpowiednią sale konferencyjną.

                                                                    Radisson Blu Hotel****

Radisson Blu Hotel****  zlokalizować można w samym sercu Szczecina, w pobliżu domu towarowego GALAXY. Osoby szukające rozrywki znajdą tam kino, kręgielnie czy liczne restauracje. Natomiast w samym hotelu warto polecić dyskotekę Baila Club Disco&Pub czy Cafe22 z panoramicznym widokiem na Szczecin.

Radisson Blu Hotel**** posiada 10 sal konferencyjnych. Wśród nich jest Sala Concerto o powierzchni 327m2, którą można podzielić na trzy pomieszczenia. Sala Vivaldi ma z kolei powierzchnię 248m2, można w niej przeprowadzić konferencję na 200 osób. Nowoczesne i liczne sale konferencyjne w połączeniu z miejscami noclegowymi (369 pokoi i apartamentów) stwarzają bardzo dobre warunki do organizacji imprez biznesowych.

                                                                      WILLA Restauracja

Restauracja WILLA położona jest przy Al. Wojska Polskiego, jednej z głównych dróg stolicy Pomorza Zachodniego. Wystrój obiektu nawiązuje do dworku klasycystycznego z końca XIX wieku.

Restauracja WILLA dysponuje dwoma salami konferencyjnymi, które pomieszczą do 130 osób oraz mniejszą na 25 osób. Obiekt posiada oczywiście własne zaplecze gastronomiczne, z którego można skorzystać podczas konferencji czy szkolenia. Restauracja WILLA oferuje potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a wszystkie dania przyrządzane są z wysokiej jakości produktów.

Sale konferencyjne w Szczecinie znajdą Państwo tutaj.

Zdjęcia pochodzą z prezentacji obiektów w serwisie www.e-konferencje.pl.