Cyklady przez okno Apollina – poradnik dla turystów

„Cyklady przez okno Apollina” Zbigniewa Klimczaka to ebook będący doskonałym przewodnikiem dla żeglarzy po lazurowych wodach Morza Egejskiego, a ściślej mówiąc po Cykladach.

Coraz więcej osób decyduje się na odbycie rejsu w ten jeden z najpiękniejszych zakątków świata. „To z pewnością wyzwanie poważniejsze, ale też i o całe niebo lepsze i bogatsze są doświadczenia obecnych żeglarzy. Tak więc i wyzwania mogą stawiać przed sobą większe.” – pisze w przewodniku Klimczak. Autor w bardzo interesujący sposób poprowadzi czytelnika trasą największej wyspy, będącej jednocześnie miastem o tej samej nazwie Naxos. W poradniku nie brak opisów innych równie pięknych wysp rozsianych na archipelagu znajdującym się w południowo-zachodniej części Morza Egejskiego, u południowo-wschodnich wybrzeży Grecji. Tak więc można w nim zgłębić informacje na temat „Milos, Santorini, Ios, Naxos, Mykonos z wyprawą na Delos, Tinos, Kea – oto moje propozycje, żeby zobaczyć i zwiedzić to, co na Cykladach jest najbardziej interesujące.” – pisze Zbigniew Klimczak.

Znany w świecie wilków morskich, wspaniały żeglarz z wielkim stażem i doświadczeniem oprowadzi nas po wyspach o zróżnicowanym krajobrazie, rozsianych między skalistymi szczytami i błękitnymi wodami, opowie o tarasowych miasteczkach jakich tutaj wiele, niekończących się plażach, weneckich zamkach i wiatrakach. Jednym słowem ebook „Cyklady przez okno Apollina” to doskonały przewodnik dla każdego chcącego samodzielnie przemierzyć wody Morza Egejskiego. Pragnę dodać, że Zbigniew Klimczak napisał także podręcznik doskonały dla chcących zdobyć patent sternika jachtowego – „Żeglarz jachtowy – teoria i praktyka”. Książkę, którą można polecić nie tylko nowym adeptom żeglarstwa, ale także instruktorom oraz osobą już żeglującym. Obie książki wydane zostały w formie elektronicznej i już są do nabycia w sprzedaży w wielu księgarniach internetowych. Zainteresowanych odsyłam do ich lektury.

Ebooki do kupienia pod tymi adresemi:
http://www.ebooki123.pl/cyklady-przez-okno-apollina-przewodnik-dla-zeglarzy_p65

http://virtualo.pl/cyklady_przez_okno_apollina/i125799/

================================================================
Polecamy także kurs żeglarski:

http://www.ebooki123.pl/zeglarz-jachtowy-teoria-i-praktyka_p64

http://virtualo.pl/zeglarz_jachtowy_teoria_praktyka/zbigniew_klimczak/a49242i125798/