Listy prezentowe są w modzie

„Moda” to słowo, które dość często przewija się w odniesieniu do organizacji wesela, bo wszystkie pary chcą, aby ich wesele było najbardziej stylowe ze wszystkich. Do listy obowiązkowych weselnych „gadżetów” można spokojnie dodać internetowe listy prezentowe dostępne non stop on-line.

Tak, tak internetowe listy prezentowe to hit ostatnich miesięcy, a to, co dodatkowo zadziwia, to aktualne życzenia narzeczonych względem prezentów. I tak, powszechnym stało się tworzenie listy na której widnieje na przykład finansowanie podróży poślubnej, masaż tajski w ekskluzywnym hotelu, remont sypialni czy karnet do osobistego trenera. Cały szereg pomysłów, o których jeszcze 5 – 10 lat temu nikt z ówczesnych narzeczonych by nie pomyślał.

Czasami bywa tak, że na jeden prezent może zdecydować się kilka rodzin, dlatego po podziale kosztów goście są w stanie zadowolić młodych spełniając ich życzenia prezentowe – więcej o tym można przeczytać na www.salenawesela.pl w artykule „Hit ostatnich miesięcy – internetowa lista prezentów.”

Co jeszcze wymyślą państwo młodzi, aby zaskoczyć biesiadników? Poczekamy, zobaczymy.

M-S-M