Gościnność w Hotelu

Personel jest zawsze miły, kulturalny i uprzejmy, a są to bardzo ważne cechy, ponieważ nie we wszystkich hotelach tak mamy. Wszędzie w hotelu pracownicy służą pomocą i rada. Dlatego można z nimi porozmawiać.

Pokojówki prowadzą zadbane, czyste, schludne, piękne pokoje. Poświęcają na to mnóstwo czasu. Można porozumieć się we wszystkich językach, a to jest bardzo ważne bo nie każdy umie dwa jeżyki. Jest bardzo miła obsługa. Śniadania podawane są w restauracji jak i w pokoju, oczywiście wliczone w nocleg doby hotelowej.

Są ona przyrządzane , przez najlepszego szefa kuchni dlatego są takie pyszne, bardzo dobrze przyrządzone, każdy znajdzie coś dla siebie na pewno, a jeśli nie szef kuchni zrobi co tylko klient zechce, kolacja jest różna podawana do stolików,  jak i w formie bufetu każdy nabiera sobie co tylko chce.

Na terenie hotelu znajduje się także restauracja przy basenie, w której tez można spożyć posiłek, można mile spędzać wieczór, organizowane są greckie wieczory. Pokoje pięknie, urządzone, posiadające nowe meble, wszystko zadbane, czyste. Pokoje mają balkony z pięknym widokiem na morze, każdy chciałby tam być i mieć tak wspaniała obsługę jak ta.