Ślub Michała Wiśniewskigo w Mikorzynie – Hotel WITYNG

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Idzik planują ślub 28 lipca 2012 w Mikorzynie koło Ślesina (niedaleko od Konina) i już szykują listę gości. Na przyjęcie weselne wokalista „Ich Troje” zamierza zaprosić 500 osób. Wśród gości będą nie tylko bliscy i rodzina, ale także ludzie ze świata showbiznesu: sportowcy, aktorzy, piosenkarze. Miejscem planowanej imprezy jest Hotel Wityng.

Uroczystość będzie można obejrzeć również w internecie podczas transmisji na żywo…

Dla Michała to jego czwarty ślub chce aby i ten stał się wydarzeniem medialnym oraz został na długo zapamiętany. Wśród gości na weselu może będzie „rajdowiec” Adam Małysz w końcu wybranką jego serca jest Dominika Tajner-Idzik córka byłego trenera Małysza, Apoloniusza Tajnera – sam trener to gość pewny.

Wcześniej Michał W. z Mandaryną wziął ślub kościelny w Szwecji. Ceremonia odbyła się w baśniowej scenerii, w wykutej w lodzie kaplicy. Para przyjechała do ślubu saniami ciągniętymi przez renifery. Z Anną Świątczak ożenił się w kasynie w Las Vegas.

Hotel Wityng to miejsce na organizację doskonałego wypoczynku, hotel również spełnia wszystkie warunki do organizowania udanych eventów, imprez firmowych, spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń czy uroczystości rodzinnej – wesel, ślubów. Hotel Wityng to malownicza sceneria jezior Wielkopolskich.

 

——————————————————–

Tego typu impreza medialna to doskonała okazja do promocji oczywiście samego Wiśniewskiego ale również hotelu i regionu – okolica Mikorzyna koło Ślesina to jeziora i liczne hotele gotowe na organizację wszelkiego rodzaju eventów, jeziora zapewniają doskonałe możliwości wypoczynku, a organizatorom imprez firmowych, spotkań biznesowych zapewniają atrakcyjny dodatek, uatrakcyjniający spotkanie.

W niedalekiej odległości od miejsca wesela Wiśniewskiego znajduje się Ślesin oraz Licheń.

Przykładowe hotele w okolicy – Hotel Magda, Hotel Moran w Powidzu

Tego typu imprezy wesela eventy tak organizowane jako impreza medialna z wielka pompą to wyzwanie dla wszelkiego rodzaju organizatorów imprez. Przedsięwzięcia tego typu wymagają dokładnej organizacji i planowania w tym celu profesjonalne firmy podejmują się organizacji imprezy.