Polecane hotele Kraków

Kraków, jedno z najpiękniejszych europejskich miast jest ważnym centrum ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i biznesowym. W stolicy Małopolski znajduje się więc wiele hoteli, które służą nie tylko jako miejsce wypoczynku, ale i konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Polecane hotele Kraków znajdą Państwo poniżej.


Magia Krakowa działa na wszystkich – wyjątkowy klimat, tradycja przyciągają do tego miasta turystów, organizatorów imprez branżowych, konferencji czy szkoleń.  Polecane hotele w Krakowie oferują wysoki standard usług zarówno dla turystów, jak i dla klientów biznesowych. Stolica Małopolski to również świetne miejsce dla zakochanych, by zawrzeć związek małżeński. Sesje zdjęciowe wśród pięknych zabytków i romantycznych uliczek to w Krakowie częsty widok. Prezentujemy więc również obiekt, który posiada piękną salę weselną.


Hotel pod Wawelem w centrum Krakowa u stóp Zamku Królewskiego

grand_hotel_sala

Grand Hotel to znakomite miejsce do organizacji przyjęć weselnych. Bogactwo dawnego pałacu pozwala przeprowadzić różnorodne formy uroczystości weselnych.
W pięknej Sali Lustrzanej nakrytej secesyjnym witrażowym dachem może pomieścić się 160 osób.

BEST WESTERN HOTEL GALICYA ***, należy do sieci BEST WESTERN . Hotel położony jest zaledwie 2 km od centrum miasta. Dla gości znajduje się 161 miejsc hotelowych.  Warto spróbować szerokiego wyboru wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej.

Hotel położony jest zaledwie 2 km od ścisłego centrum Krakowa. Na terenie obiektu znajduje się 161 miejsc hotelowych, a także stylowa restauracja, która może pomieścić nawet 100 osób. Warto spróbować wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej.

 

 

Hotel Polski Pod Białym Orłem to stylowo umeblowany obiekt. Każdy pokój jest inny, możemy znaleźć tu autentyczne ślady historii, takie jak zabytkowe belki czy freski. Hotel posiada sale konferencyjne, a poza tym jest doceniany w różnych krajach.

Hotel Polski Pod Białym Orłem to stylowo umeblowany obiekt. Każdy pokój jest inny, możemy znaleźć tu autentyczne ślady historii, takie jak zabytkowe belki czy freski. Hotel posiada sale konferencyjne, a poza tym jest doceniany w różnych plebiscytach.

Hotel Radisson Blu w Krakowie jest jednym z bardziej znanych hoteli w stolicy Małopolski. To obiekt przystosowany zarówno do organizacji małych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji czy bankietów. W hotelu można zaadoptować również powierzchnię eventową mieszczącą nawet 1000 osób. Hotel Radisson Blu oferuje też 196 nowoczesnych klimatyzowanych, komfortowych pokoi.

Hotel Radisson Blu  jest jednym z bardziej znanych hoteli w stolicy Małopolski.To obiekt przystosowany zarówno do organizacji małych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji czy bankietów. W hotelu można zaadoptować również powierzchnię eventową na 1000 osób. Hotel Radisson Blu oferuje też 196 nowoczesnych klimatyzowanych, komfortowych pokoi