Polecane hotele w Warszawie

Centrum Warszawy to serce naszego kraju, także jeśli chodzi o świat biznesu. Potwierdzają to nie tylko galerie handlowe i biurowce, ale i nowoczesne hotele, takie jak MDM, Polonia Palace czy Radisson Blu Sobieski. Są to polecane hotele w Warszawie na różne spotkania biznesowe czy konferencje.


Ze względu na swoją lokalizację, hotele są częstym organizatorem wydarzeń biznesowych, takich jak konferencje, szkolenia, bankiety czy kongresy. To co łączy te obiekty, to doświadczenie w organizacji tego typu spotkań, a także wykwalifikowana obsługa oraz wysoki poziom oferowanych usług.

Radisson Blu Sobieski to  1400 m² powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 13 sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt.  Na terenie hotelu znajduje się też Sala Balowa Marysieńka, która jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć, bankietów czy eleganckich gali. Do dyspozycji gości Radisson Blu Sobieski są 435 kompleksowo wyposażone pokoje i apartamenty.

Radisson Blu Sobieski to 1400 m² powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 13 sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Na terenie hotelu znajduje się też Sala Balowa Marysieńka, która jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć, bankietów czy eleganckich gali. Do dyspozycji gości Radisson Blu Sobieski są 435 kompleksowo wyposażone pokoje i apartamenty.

Hotel Polonia Palace to kolejny obiekt w centrum Warszawy, zapewniający klientom biznesowym najwyższy standard usług.  8 sal konferencyjnych może pomieścić od 6 do 350 osób, a łączna powierzchnia sal wynosi 525m2. Uwagę wszystkich gości zwraca wyjątkowa Sala Balowa w stylu Ludwika XVI. Hotel posiada206 klimatyzowanych pokoi.

Hotel Polonia Palace to obiekt w centrum Warszawy zapewniający klientom biznesowym najwyższy standard usług. 8 sal konferencyjnych może pomieścić do 350 osób, a łączna powierzchnia sal wynosi 525m2. Uwagę wszystkich gości zwraca wyjątkowa Sala Balowa w stylu Ludwika XVI. Hotel posiada206 klimatyzowanych pokoi

Hotel MDM położony jest w samym sercu Warszawy, w pobliżu największych atrakcji turystycznych oraz galerii handlowych, biznesowych i rozrywki. Obiekt umożliwia organizację konferencji i spotkań biznesowych w czterech salach konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić 250 osób. Do dyspozycji gości są 134 przestronne pokoje, w tym 2  pokoje dla niepełnosprawnych.

Hotel MDM to kolejny hotel położony w samym sercu Warszawy, w pobliżu największych atrakcji turystycznych oraz galerii handlowych, biznesowych i rozrywki. Obiekt umożliwia organizację konferencji i spotkań biznesowych w czterech salach konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić 250 osób. Do dyspozycji gości są 134 przestronne pokoje, w tym 2 pokoje dla niepełnosprawnych.

Polecamy również artykuł o salach konferencyjnych w hotelach, dostępny pod tym linkiem

  • […] (basen, plac zabaw). Osoby podróżujące ze swoimi zwierzakami koniecznie muszą sprawdzić czy hotele dopuszczają ich zakwaterowanie i ewentualne dodatkowe usługi z nimi […]