Sale na konferencje w kujawsko-pomorskim

W województwie kujawsko-pomorskim najwięcej konferencji odbywa się w Bydgoszczy i Toruniu. Warto jednak pamiętać, że także w innych miastach nie brakuje obiektów konferencyjnych, choćby w Ciechocinku.

Bydgoszcz
B
ydgoszcz to ważny ośrodek konferencyjny w skali całego kraju, choćby ze względu na dogodną lokalizację (ważny węzkomunikacyjny port lotniczy,port rzeczny), dużą liczbę instytucji, firm oraz rozbudowaną bazę hotelowo-konferencyjną. Bydgoszcz ma też ciekawą ofertę turystyczną dla uczestników konferencji spoza miasta  – liczne szlaki wodne i kanały sprawiają, że Bydgoszcz nazywana jest polskim Amsterdamem. Jednym z obiektów, które warto polecić na konferencje jest SKK Sp. z o.o. przy ulicy Jagiellońskiej 4. Oferuje on nie tylko sale konferencyjne do 100 osób, ale i specjalistyczne pracownie, w tym komputerowe, kosmetyczne, weterynaryjne, florystyczne, farmaceutyczne czy medyczne.

Toruń
Położone nad Wisłą miasto zachwyca zabytkową starówką i malowniczymi widokami.
W sąsiedztwie Starego Miasta położony jest nowoczesny Hotel Filmar**** – to
największy obiekt hotelowo–konferencyjny w Toruniu. Do dyspozycji klientów biznesowych hotelu jest Centrum Konferencyjne o łącznej powierzchni 1020 m. kw., na które składa się 7 sal. System przesuwnych ścian pozwala na aranżowanie przestrzeni zgodnie z wymogami danego wydarzenia. Goście obiektu mogą nieodpłatnie korzystać z sali fitness czy relaksować się w saunie i jacuzzi.

Ciechocinek
W
Ciechocinku, znanym uzdrowisku, także znajdziemy sale przystosowane do spotkań biznesowych i konferencji. Domy uzdrowiskowe, sanatoria, a także tężnie solankowe przyciągają w skali roku wiele osób, dlatego baza hotelowa stoi na wysokim poziomie. Widać to na przykładzie Hotelu Villa Park, gdzie znajduje się 6 sal konferencyjnych. Można w nich zorganizować spotkania nawet na 200 osób. Warto też rozważyć ofertę konferencyjną Hotelu Austeria Conference&Spa (poniżej film). Wizyta w Ciechocinku może być dobrym pomysłem na połączenie spotkania biznesowego i odprężających zabiegów – pakiety konferencyjno-wypoczynkowe znaleźć można w serwisie www.e-konferencje.pl/oferty.

Polecamy również artykuł o salach konferencyjnych w województwie kujawsko-pomorskim w serwisie www.alfagrudziadz.pl, dostępnym pod tym linkiem.