Gwiazdy wybierają najlepsze hotele!

To już nikogo nie dziwi, gwiazdy podróżując po Polsce korzystają tylko z najlepszych hoteli. Mimo, że miejsce ich pobytu pilnie strzeżone jest do ostatnich minut przyjazdu, to i tak dość często do opinii publicznej przeciekają informacje o noclegach gwiazd polskiej bądź zagranicznej estrady.

W ostatnich dniach bardzo dużo mówi się o Michale Wiśniewskim i jego pomyśle na wesele, a dokładnie o miejscu, w którym ma odbyć się ta podniosła dla niego i partnerki chwila. Będzie to raczej mało znany Mikorzyn koło Konina i Hotel Wityng. Wydaje się, że nasza gwiazda przełamała barierę organizacji wesela tylko i wyłącznie w centrum Warszawy, jak robi większość celebrytów w Polsce. O tym przeczytamy więcej w artykule Michał Wiśniewski wybrał Mikorzyn!

Liczne hotele zlokalizowane nad morzem, czy w wielkich miastach naszego kraju mogą pochwalić się obecnością gwiazd w ich przestrzeniach. Przykład Hotel Andel’s Łódź, który gościł Rihanne czy Shakire.

Także gwiazdy nieco odmiennego stylu wybierają nowoczesne obiekty w Polsce na swoje występy, czy pobyty noclegowe. Elton John będzie już w lipcu w Hali Atlas Arena, a José Carreras i Edyta Górniak w kwietniu w ERGO ARENIE.

Gwiazdy lubią blichtr i luksus nic więc dziwnego, że wybierają hotele z najwyższej półki. A te znajdziemy w najlepszym katalogu hoteli i sal na występy – www.e-konferencje.pl

grafika: Wikipedia

Edyta Górniak