Sale na konferencje firmowe w hotelach

arrow in business graphPrzedstawiamy Państwu trzy propozycje sal na konferencje firmowe w hotelu.
Zaczynamy od propozycji skierowanej przede wszystkim dla mieszkańców stolicy i okolic, gdyż Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe w Serocku oddalony jest od Warszawy zaledwie 40 kilometrów. To ogromny kompleks konferencyjny- do dyspozycji klientów biznesowych jest aż 37 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa z nich Sala Kongresowa może pomieścić 1500 osób, a po połączeniu jej z oranżerią i restauracją otrzymamy salę o powierzchni 1.670 m2. Oczywiście bez problemu można zaaranżować bardziej kameralne konferencję, np. na 20 czy 50 osób. Hotel Warszawianka oferuje też uczestnikom konferencji atrakcje takie jak park wodny, kręgielnia, bilard, fitness, squash czy siłownię.

Prezentacja hotelu pod tym linkiem:

Poznań, podobnie jak Warszawa, należy do największych ośrodków biznesowych w Polsce. Nie brakuje więc nowoczesnych hoteli na konferencje firmowe – jednym z nich jest Hotel Sheraton. Obiekt położony jest w centrum stolicy Wielkopolski, do dyspozycji klientów biznesowych oddaje centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 350 m2. Największa sala w poznańskim hotelu to sala Universia o powierzchni 204m2. Najwięcej osób mieści w ustawieniu teatralnym – 200 osób. Sam Hotel to obiekt pięciogwiazdkowy, dlatego każdy gość może spodziewać się najwyższych standardów i wielu atrakcji.

Prezentacja obiektu w www.konferencyjne.pl pod tym adresem:

W samym sercu zabytkowego Krakowa położony jest hotel Park Inn by Radisson – w pobliżu znajdują się najważniejsze atrakcje miasta, m. in. Zamek Królewski Wawel czy dzielnica żydowska Kazimierz. Centrum konferencyjne obiektu ma łączną pojemność 1000m2 – składa się na nią 5 wielofunkcyjnych i nowoczesnych sal konfernecyjno-bankietowych. Największa z nich, Alfa pomieści nawet do 460 osób w ustawieniu teatralnym.

Prezentacja obiektu w www.konferencyjne.pl: http://www.konferencyjne.pl/obiekt/park-inn-by-radisson-krakow/2128/

Zapraszamy do przeczytania artykułu Sale na konferencje firmowe w serwisie www.prowadzeksiegowosc.pl – tekst dostępny tutaj