Najlepsze miejsca na oświadczyny

Przed nami wiosna – najlepszy czas na rozkwit każdej miłości, na najpiękniejsze deklaracje i na oświadczyny. A gdzie najlepiej się oświadczać?

ilhabela-898553-mWielu panów odczuwa stres na samą myśl o oświadczynach, a związane jest to z tradycyjnym podejściem do tego tematu. Jak oświadczyny to w domu ukochanej przy jej rodzicach, ale czy zawsze musi tak być? Wcale nie.

Czasy się zmieniły, a wraz z nimi i sposób oświadczania się drugiej osobie. Wiele par jeszcze przed ślubem mieszka razem i to daleko od domu rodzinnego, dlatego typowe i tradycyjne zaręczyny nie wchodzą w rachubę. A jeśli nie w domu, to gdzie?

W plenerze.
Wspaniałym pomysłem na wyznanie dozgonnej miłości z prośbą o rękę jest właśnie wyjazd w plener. Gdzieś na pięknej łące, w lesie, nad rzeką, czyli wszędzie tam, gdzie o chwilę w samotności nie jest trudno. Szczególnie teraz, gdy pogoda dopisuje i można nawet z dnia na dzień zaplanować wyjazd na weekend czy chociażby na jeden dzień. Inspiracje turystyczne pod tym linkiem.

W hotelu.
W Polsce jest tyle wspaniałych hoteli i ośrodków wypoczynkowych, że warto zafundować sobie od czasu do czasu pobyt w takim miejscu. W obiekcie Spa z zabiegami na ciało, bądź ośrodku typowo sportowym z licznymi atrakcjami sportowymi. Taki wyjazd może być zaproponowany pod pretekstem imienin, urodzin i wówczas przy uroczystej kolacji można właśnie się oświadczyć. Wspaniałe hotele na tej stronie www.

W restauracji.
A, żeby było tak zupełnie naturalnie i bez podejrzeń można spontanicznie wejść do ulubionej restauracji i tam poprosić ukochaną o rękę. Jest to chyba najczęściej wybierany sposób na oświadczyny. Tu wiele restauracji z całej Polski.

Jeśli wybranka naszego serca wyrazi zgodę na ślub warto poinformować rodziców o tej cudownej chwili.

M-S-M