Jaki hotel na weekendowy wyjazd?

alfcloud_B.TelesinskiW Polsce rośnie popularność krótkich wyjazdów do atrakcyjnych miast czy wiosek, jednak nie dalej niż do 200 kilometrów od domu. I to właśnie podczas planowania takiego wyjazdu rodzi się pytanie o nocleg.  Gdzie warto wynająć pokój, aby nie zbankrutować, ale jednocześnie dobrze wypocząć?

Wynajmując noclegi tylko na weekend nie ma co stawiać na marną jakość w podejrzanych lokalach, bo możemy się solidnie rozczarować, a nie o to przecież chodzi. Brudne toalety, zaniedbane aneksy kuchenne, czy marnej jakości łóżka to nie jest wyposażenie, z którego warto korzystać. Te dwa noclegi podczas weekendu warto spędzić w pięknym miejscu z wszelkimi wygodami. Nie oznacza to wcale, że trzeba porywać się na 5 gwiazdkowy obiekt, bo w ofercie jest tyle najróżniejszych propozycji, że można wybierać i przebierać ile tylko się da. I Warto to robić by odkrywać wspaniałe miejsca, o których niejednokrotnie nie mamy zielonego pojęcia.

Może pokusić się o nocleg w pięknym, historycznym pensjonacie, można wykupić pobyt w pałacu czy na zamku, a można też  zaszaleć w hotelu Spa by w ten sposób wypocząć i zregenerować siły na kolejne tygodnie pracy.  Co proponujemy? A chociażby Pałac w Żelechowie, Zamek w miejscowości Ryn czy Pałac w Nowym Brzesku. Żadna z tych nazw nie jest ci znana? Sprawdź szczegóły pod tym linkiem.

W trakcie dobrze zorganizowanego weekendu można wspaniale wypocząć, uprawiać sport i dobrze zjeść, także w tych miejscach, które nie wpisują się w 10 najbardziej znanych obiektów hotelowych w Polsce.

Na wycieczkę za miasto doskonale nadają się również ośrodki jeździeckie, czy obiekty sportowe – jednym słowem wszystkie te obiekty, które są doskonale przygotowane do oferowania wielu najróżniejszych atrakcji dla całych rodzin.

Przed nami trochę dni wolnych od pracy (Wielkanoc i Majówka) – może warto zaplanować te dni trochę inaczej niż zwykle…

M-S-M