Hotele na konferencje nad morzem

Polecamy Państwu cztery hotele na konferencje nad morzem.Oferują one nie tylko znakomite warunki do przeprowadzenia spotkania biznesowego, ale i do odpoczynku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Hotel Senator****

Hotel Senator**** położony jest w Dźwirzynie nieopodal Kołobrzegu. Miejsce to spodoba się każdemu, kto lubi spokój i ciszę. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie plaży i sosnowego lasu, warunki do przeprowadzenia konferencji bądź też szkolenia są więc wyśmienite.  Do dyspozycji klientów biznesowych są trzy nowoczesne sale konferencyjne oraz 200-osobowa sala kinowa z możliwością tłumaczeń symultanicznych.

Pełną prezentację Hotelu Senator**** można zobaczyć pod tym linkiem.

Hotel Scandic
Hotel Scandic zlokalizowany jest w największym ośrodku biznesowym na Pomorzu, czyli Gdańsku. Łatwo do niego trafić, gdyż funkcjonuje w centrum miasta, w sąsiedztwie zabytkowej Starówki. Obiekt oferuje możliwość organizacji konferencji nawet na 330 osób. Ciekawostką jest promowany przez sieć hoteli Scandic slogan „Spotkania dla świadomych”, czyli konferencje przyczyniające się do ochrony środowiska. Więcej o tym można poczytać w artykule „Szkolenia w obiektach przyjaznych naturze„.

Hotel Delfin Spa & Wellness
Hotel Delfin Spa & Wellness położony jest w Dąbkach, zaledwie 300 metrów od morza i 900 metrów od jeziora Bukowo. Ten nowoczesny i komfortowy obiekt oferuje klientom biznesowym dwie wielofunkcyjne klimatyzowane sale konferencyjne, które można zaaranżować według własnych potrzeb. Po spotkaniu warto zrelaksować się w hotelowym SPA.

Więcej o „Delfinie” mogą poczytać Państwo w tym miejscu

Hotel-SPA Dom Zdrojowy
Obiekt położony jest w malowniczej Jastarni, w samym sercu Półwyspu Helskiego. Wyjątkowa lokalizacja w sosnowym lesie, pomiędzy zatoką, a otwartym morzem powoduje, że hotel jest znakomitym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i konferencji. Obiekt oferuje trzy sale konferencyjne, które mogą pomieścić do 140 osób.

Informacje o hotelu dostępne są pod tym linkiem

Sprawdź jakie hotele oferują jeszcze konferencje nad morzem: www.e-konferencje.pl/obiekty/region_konferencje-nad-morzem/