Polecane sale weselne na jesień 2014

Polecamy Państwu wspaniałe sale weselne na jesień 2014.

Hotel Lenart

Hotel Lenart jest to czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się w Wieliczce, hotel ten jest połączeniem nowoczesności, luksusu oraz klasyki. Obiekt na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy pragną zorganizować swoje przyjęcie weselne w okolicy Krakowa. Lenart posiada trzy klimatyzowane sale, dające możliwość organizacji przyjęć łącznie dla 500 osób. Ponadto hotel w prezencie ślubnym oddaje Parze Młodej apartament na noc poślubną, natomiast gościom weselnym proponuje nocleg w specjalnych cenach. Obiekt posiada 55 pokoi standardowych jak również 7 apartamentów.

Rancho Kondratówka

Rancho Kondratówka zlokalizowane jest w Brodnicy. Ogromnym atutem obiektu jest jego malownicza lokalizacja. Rancho posiada duży ogród z ławkami, gdzie można zorganizować imprezy plenerowe. We wnętrzu tego niezwykłego obiektu mieści się natomiast klimatyzowana sala balowa, w której można zorganizować przyjęcia dla 150 osób, a także kameralna sala z fotelami i sofami do odpoczynku w trakcie zabawy.

Więcej informacji na temat polecanych sal weselnych na jesień 2014 znajdą Państwo tutaj http://www.salenawesela.pl/artykul/polecane-sale-weselne-na-sezon-jesienny-2014/121/