Jak spędzić sylwester 2014/2015?

frosty-patterns-1-1257543-mDopiero kończy się wrzesień, ale nie oznacza to wcale, że nie myślimy już o zimie, wręcz przeciwnie o tańszych ofertach można po prostu zapomnieć, bo już się rozeszły. Chętnych nie brakowało także na wyjazdy zagraniczne na sylwester 2014/2015 – to nowa moda. Gdzie jeszcze lubimy witać nowy rok?

Coraz częściej stawiamy na wyjazdy grupowe na przykład w góry, gdzie w wynajętym domku bawimy się z paczką przyjaciół czy z rodziną. Takie pobyty są łączone ze zwiedzaniem okolicy, bo lubimy dobrze wykorzystać czas wyjazdu, szczególnie wówczas, gdy rzadko gdzieś wyjeżdżamy. Wiele pensjonatów na wynajem można znaleźć pod tym linkiem, a trzeba dodać, że część została już zarezerwowana na sylwester.

Polacy coraz chętniej wykupują loty na ten jeden dzień czy to do Paryża czy też do Pragi, by w pięknym miejscu i ludźmi z całego świata witać nowy rok. I nie są to wcale drogie wyjazdy, co więcej można znaleźć jeszcze wyjazdy do Paryża nawet na 3 dni w cenie 300zł! To mniej niż opłata za salę dla dwóch osób, kupno sukienki i zrobienie fryzury.

Tradycyjna zabawa na salach restauracyjnych to obecnie domena średniego pokolenia, gdzie przy zespole na żywo i daniach serwowanych przez praktycznie całą noc Polacy piją i tańczą. Sale tego typu dostępne są na tej stronie www, można sprawdzić dostępne sale w naszej okolicy i zapisać się na listę gości sylwestrowych.

Nadal popularne są domówki oraz typowe wyjścia na place dużych miast, gdzie włodarze zapewniają oprawę muzyczną i fajerwerki o północy. Za darmo, ale z efektami.

M-S-M