Zimowy wyjazd w góry, gdzie noclegi?

Nie wszyscy myślą o zimie w kategoriach corocznej zmory, od której najlepiej trzymać się z daleka. Są wśród nas tacy, którzy kochają lekki mrozik, śnieg i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu i to właśnie oni poszukują dobrych, sprawdzonych miejsc na zimowy urlop w górach.

mgla_zakopane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla takich osób liczy się nie tylko piękna, górska okolica, ale także bliskość wyciągów narciarskich i bezpiecznych miejsc zjazdowych dla dzieci, które zamiast nart wybierają sanki. Tacy ludzie nie potrzebują straganów oblepionych chińskimi wyrobami pamiątkowymi, a oczekują fajnych restauracji z dobrym jedzeniem. Dla nich liczy się klimat, Lokalna kuchnia i sport, tylko tyle i aż tyle. Oczywiście podstawą są również noclegi, najlepiej w pensjonatach, typowych chatach góralskich i małych, ale bardzo dobrze ogrzewanych domkach, czyli takie jak tu.

Nie brakuje także osób, które chcą połączyć taki urlop z całą gamą zabiegów relaksujących i upiększających, a te znajdziemy na przykład w obiektach Spa. (Zainteresowanych odsyłamy pod ten link).

Według najnowszych prognoz udostępnionych przez naukowców z Ameryki czeka nas długa i sroga zima, dlatego warto uprzyjemnić sobie chociaż tydzień w tym okresie i wybrać się w góry. Dobry sprzęt sportowy można zabrać ze sobą, bądź wypożyczyć na miejscu. Świetna zabawa gwarantowana.

M-S-M