Rok 2014 niezwykle udany dla branży hotelarskiej

Fotolia_9930089_XSTuż po długim, listopadowym weekendzie powoli nastawiamy się na andrzejkowe bale, a zaraz po nich na świąteczne imprezowanie, jednak czy rezerwacja dobrego miejsca na nadchodzące imprezy jest jeszcze możliwa?

Właściciele pensjonatów, hoteli czy domków wypoczynkowych szczerze przyznają, że tak dobrego roku pod względem rezerwacji już dawno nie było i w sumie dla nich sezon trwa nieprzerwanie od maja 2014. To niebywała, jak dobra pogoda potrafi przyciągać turystów do kurortów i nawet tegoroczna jesienna aura wyjątkowo sprzyja wypoczynkowi, a dowodem tego było chociażby ogromne obłożenie w nadmorskich pensjonatach na święto niepodległości. Nie inaczej będzie na Andrzejkach oraz balach sylwestrowych – już teraz brakuje wolnych miejsc.

A trzeba przyznać, że nie są to tanie imprezy, bo już na same Andrzejki należy uszykować minimum 200zł na wejściówki, do tego konieczne jest doliczenie ceny za noclegi, dodatkowy alkohol oraz oczywiście za wyszykowanie się na uroczystość. Ceny za bale sylwestrowe adekwatnie należy pomnożyć razy dwa, czyli minimum 400 zł za wejściówki, itd. Nieliczne oferty promocyjne można jeszcze znaleźć w różnych serwisach, na przykład pod tym linkiem.

Zaraz po wigilijnych spotkaniach dla firm oraz po balach sylwestrowych przyjdzie czas na zimowiska i kolonie dla dzieci, dlatego warto już teraz przeglądać propozycje obiektów wypoczynkowych na ten czas by spokojnie móc wybierać spośród wielu różnorodnych ofert.

M-S-M