Jaki hotel na wyjazd studencki?

Studiowanie sprzyja poznawaniu nowych ludzi, a co za tym idzie także wspólnym wyjazdom. Zachęcamy więc do przeczytania artykułu, w którym przedstawimy kilka ciekawych propozycji na wyjazd studencki.

Podczas przerwy wakacyjnej najbardziej obleganym kierunkiem wyjazdów studenckich jest północ. Jedną z ciekawszych propozycji jest oczywiście Sopot, nazywany „letnią stolicą Polski”. Ten kurort jest dla młodych idealną propozycją – w dzień można poopalać się na plaży, ochłodzić w Bałtyku, natomiast wieczorem skosztować uroków nocnego życia. Słynny „Monciak” jest wręcz do tego stworzony – tłum ludzi, wesoła atmosfera, nieustający gwar, kluby nocne, puby, kina, restauracje. Warto pamiętać o licznych koncertach i festiwalach jakie odbywają się w całym Trójmieście, np. „Sopot Festival” czy „Heineken Opener”. Sopot to zdecydowanie jeden z najmodniejszych polskich kurortów, co pewnie dla młodych ludzi nie jest bez znaczenia….

W Sopocie jest wiele miejsc noclegowych, od prywatnych kwater, pensjonatów po ekskluzywne hotele. My polecamy właśnie czterogwiazdkowy Hotel Haffner**** zlokalizowany nieopodal piaszczystej plaży, choćby ze względu na fantastyczne SPA, w którym łodzi ludzie będą mogli się zregenerować po całonocnych wypadach. W tym miejscu można zapoznać się z warunkami jakie oferują Hotel Haffner**** oraz inne hotele w Sopocie: www.e-konferencje.pl/obiekty/miasto_Sopot/

W przerwie zimowej studenci zdecydowanie bardziej od regionu Morza Bałtyckiego wolą kierunek południowy, gdzie można pojeździć na snowboardzie czy nartach. Gdzie? Możliwości jest dużo – od Szczyrku, Karpacza, Wisły, po Białkę Tatrzańską czy Zakopane. W sezonie zimowym największą popularnością cieszy się ten ostatni kurort nazywany „zimową stolicą Polski”, więc wydaje się, że to naturalny kierunek studenckiego wyjazdu. W Zakopanem koniecznie trzeba odwiedzić tętniącą życiem promenadę Krupówki, gdzie znajdują się restauracje, sklepy czy największy klub nocny z muzyką na żywo „Dworzec Tatrzański”. Innym interesującym klubem jest „Granit” przy ul. Kościuszki. Warto również sprawdzić jeden z najstarszych zabytków w Zakopanem – Restaurację u Wnuka, a także wjechać kolejką na Gubałówkę i Kasprowy Wierch.

W Zakopanem polecamy Hotel Nosalowy Dwór Resort & SPA, który urzeka klientów regionalnym wystrojem i jedną z najlepszych zakopiańskich restauracji. Tutaj link do prezentacji hoteli w Zakopanem: www.e-konferencje.pl/obiekty/miasto_Zakopane.

rezydencja2

Można też pomyśleć o tradycyjnym domku góralskim – więcej info można znaleźć tutaj: http://www.prasa24h.pl/13033/domek-goralski-w-pieknym-zakopanem.html

Polska to piękny kraj, dlatego można znaleźć wiele innych propozycji na wyjazdy studenckie. Na przykład Wrocław nazywany „miastem spotkań”, Kraków, Warszawa czy malownicze Mazury. Najważniejsze, by mieć w pobliżu wesołych ludzi.