Jaki hotel na konferencje w Krakowie?

Kraków to miasto o rozbudowanej bazie konferencyjnej. Prezentujemy trzy hotele, w których warto zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencję.

rt_mon_konferencje_3
BEST WESTERN Kraków Old Town

BEST WESTERN Kraków Old Town położony jest w centrum miasta, w sąsiedztwie od Rynku Głównego, Sukiennic, Zamku Królewskiego na Wawelu i czy historycznej dzielnicy żydowskiej – Kazimierza. Z okien hotelu roztacza się malowniczy widok na Planty. Hotel posiada wszystko czego potrzeba do organizacji udanej konferencji: dwie sale konferencyjne na 60 oraz 40 osób, 91 pokoi oraz restaurację „Monopol” na 100 osób serwującą dania kuchni polskiej i europejskiej. Jako jeden z nielicznych hoteli w centrum Krakowa BEST WESTERN Kraków Old Town posiada własny parking na 20 samochodów.

sale_konferencyjne_w_Krakowie2

Radisson Blu Hotel
Radisson Blu Hotel to pięciogwiazdkowy hotel położony w sąsiedztwie najsłynniejszych zabytków jak Zamek Królewski na Wawelu czy Sukiennice. To jeden z powodów dla których jest wybierany przez turystów jako baza wypadowa do poznawania atrakcji Krakowa. Do ich dyspozycji jest aż 196 komfortowych pokoi, niektóre posiadają widok na Wawel, Filharmonię lub Planty. Obiekt posiada także nowoczesne sale konferencyjne w Krakowie, w tym Salę Carmen na 150 osób. Inne sale, które świetnie nadają się na spotkania biznesowe to Aida, Halka oraz sale Prelude I-V.

best_western_hotel_galicya_obiektBEST WESTERN Hotel Galicya
Drugi z opisywanych w tym artykule obiektów należących do sieci BEST WESTERN położony jest przy głównych drogach dojazdowych do Krakowa od strony Zakopanego, Wieliczki i Katowic, tylko dwa kilometry od centrum miasta. Obiekt znakomicie się sprawdza zarówno w przypadku potrzeb grup turystycznych, jak i klientów biznesowych. 161 miejsc noclegowych, restauracja na 100 osób, obszerny parking, klimatyzowana sala konferencyjna wielofunkcyjna o powierzchni 90m2 t- w skrócie największe zalety hotelu.