Jaki hotel na konferencje w górach?

W polskich górach jest wiele hoteli, które umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnej konferencji. Prezentujemy dwa z nich : Modrzewie Park Hotel***** w Szczawnicy oraz Hotel Wilga w Ustroniu
W Ustroniu działa Hotel Wilga, nazywany „Miejscem z sercem”. Obiekt w sercu Beskidu Śląskiego jest posiada 4 nowoczesne sale konferencyjne, bibliotekę, dwie restauracje, 140 miejsc noclegowych. Hotel jest częścią kompleksu Uzdrowiska Ustroń, oferuje więc ciekawe możliwości relaksu i zabiegów kosmetycznych w obiekcie i jego bezpośrednim sąsiedztwie. Oparte są one zarówno na naturalnych zasobach uzdrowiskowych, takich jak solanki, borowiny, jak i nowoczesnych preparatach medycyny kosmetycznej.

konferencje w górach, Wilga

Hotel Wilga może stanowić świetną bazę wypadową do poznania Ustronia i okolicznych atrakcji, takich jak Park Dinozaurów, Leśny Park Niespodzianek, Zamek Prezydenta RP, King Size Park.

Konferencje w górach w tym hotelu przeprowadziło już wiele firm, jak choćby Kopalnia Soli Wieliczka, Tauron Ciepło, Mokate, Generali Towarzystwo Ubezpieczeń, czy Powszechna Kasa Oszczędnościowa Bank Polski S.A.

Modrzewie Park Hotel*****, Szczawnica to pierwszy hotel w Pieninach, któremu przyznano prestiżowe 5 gwiazdek. Historia obiektu sięga 1938 roku, kiedy w zalesionej modrzewiem części parku zdrojowego powstała willa „Pod Modrzewiami”.

konferencje w górach. Modrzewie

Obiekt posiada salę konferencyjną umożliwiającą przeprowadzenie konferencji na 16 osób, oraz kameralny Business Center z przeszklonymi ścianami oraz widokiem na las. Baza noclegowa hotelu to 17 luksusowych pokoi i apartamentów,na jego terenie znajduje się też restauracja serwująca potrawy kuchni międzynarodowej i specjały inspirowane naturą, bar z bogatym wyborem najróżniejszych alkoholi.

Po konferencji można poznać uroki Szczawnicy i okolic, lub zrelaksować się w hotelowym Wellness & Spa Suite z sauną, łaźnią turecką, jacuzzi, czy prysznicami aromatycznymi.

Polecamy serwis, gdzie można znaleźć prezentacje hoteli na konferencje w górach. Wystarczy odwiedzić ten link.