Hotele z basenem

Prezentujemy dwa hotele z basenem, które sprawdzą się zarówno jako miejsce konferencji, jak i wypadu z rodzinną lub znajomymi.

Pierwszy hotel z basenem to propozycja przede wszystkim dla mieszkańców województwa łódzkiego. W centrum Pabianic w XIX-wiecznej, odnowionej fabryce mieści się Fabryka Wełny Hotel & Spa. To obiekt biznesowo-wypoczynkowy, który łączy w sobie współczesny design z industrialnymi murami. Organizatorzy konferencji z pewnością kojarzą ten obiekt, gdyż dysponuje komfortowymi salami konferencyjnymi. Ciekawą atrakcją jest jednak basen z przeszklonymi ścianami oraz tarasem widokowym na ostatnim piętrze budynku. Oferuje on takie funkcje jak: przeciwprądy, kaskada, ławeczki powietrzne, masaż 4-dyszowy oraz gejzer. W strefie SPA można również skorzystać z sauny fińskiej oraz łaźni parowej z solanką, aromaterapią i koloroterapią. Do dyspozycji odwiedzających jest również 10 specjalistycznych gabinetów zabiegowych.

fabrykawelny-hotele-z-basenem-e-konferencje-pl

Druga propozycja hotelu z basenem to Hanza Pałac Wellness & SPA **** w Borach Tucholskich. W ciągu godziny można dostać się tutaj między innymi z Gdańska, Bydgoszczy oraz Torunia. Obiekt położony jest w starannie pielęgnowanym, zabytkowym parku na granicy Nadwiślańskiego i Wdeckiego Parku Krajobrazowego oraz 20 km od Parku Narodowego Bory Tucholskie.

hanza-basen

Malownicze położenie pałacu to nie jedyna zaleta. Warto zwrócić uwagę na rozbudowana strefę SPA, w skład której wchodzi basen rekreacyjny o głębokości 119 cm, a także jacuzzi, sauna fińska (sucha), sauna mokra, łaźnia parowa, prysznic wrażeń oraz ceber z zimną wodą. Na terenie Hanza Pałac Wellness & SPA **** znajduje się również 6 przestronnych gabinetów zabiegowych oraz pokój relaksu po zabiegach cieplnych z widokiem na park.

Hotele z basenem poleca portal konferencyjny www.e-konferencje.pl – można je znaleźć klikając w ten link.