Category Archives: Miejsca na imprezy

Zgrany zespół – kluczem do sukcesu firmy

Prawdziwy motor każdego biznesu to ludzie. Kompetentni, docenieni, zaangażowani. Integracja zespołu ma nieoceniony wpływ na budowanie dobrych relacji wewnątrz organizacji, a te zawsze poprawiają jakość pracy. Read more »

Jaki hotel na konferencje w górach?

W polskich górach jest wiele hoteli, które umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnej konferencji. Prezentujemy dwa z nich : Modrzewie Park Hotel***** w Szczawnicy oraz Hotel Wilga w Ustroniu Read more »

Jaki hotel na konferencje w Krakowie?

Kraków to miasto o rozbudowanej bazie konferencyjnej. Prezentujemy trzy hotele, w których warto zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencję.

Read more »

Jaki hotel na wyjazd studencki?

Studiowanie sprzyja poznawaniu nowych ludzi, a co za tym idzie także wspólnym wyjazdom. Zachęcamy więc do przeczytania artykułu, w którym przedstawimy kilka ciekawych propozycji na wyjazd studencki. Read more »

W sezonie letnim nawet nie myśl o tanich noclegach.

Jeśli przegapiłeś kwiecień i maj na poszukiwanie tanich i wygodnych noclegów, to w lipcu raczej nie nastawiaj się na to, że znajdziesz coś, co spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wyjściem z sytuacji może być pobyt pod namiotem, ale najlepiej w grupie 3 – 4 osób, bo to wtedy będzie najtaniej. Read more »

Noclegi na majówkę 2015

Fresh grass with dew drops close upCzasami trzeba uciec od szarej rzeczywistości gdzieś, gdzie łatwo jest zapomnieć i o problemach i o codziennych czynnościach, które dzień w dzień wykonujemy przez okrągły rok. Majówka jest właśnie takim czasem, gdy bez żadnych skrupułów można wypocząć, a wręcz poleniuchować do woli. Trzeba z tej możliwości korzystać. Read more »

Wiosenny wypoczynek w górach

Tatry_MichalskaWydaje się, że to najlepszy pomysł na oderwanie się od szarej rzeczywistości po zimie, po tygodniach spędzonych w domu i to najczęściej przed telewizorem. Góry. Wycieczka na 3 – 5 dni i wraca nam chęć do życia. Read more »

Wielkanoc 2015 – wyjazd wypoczynkowy z rodziną

730938_easter_eggsJeszcze nie pożegnaliśmy zimy, a już myślimy o wiosennych wyjazdach, i co zaskakujące wiele ofert czy to zagranicznych wycieczek czy rodzimych pobytów już zostało zarezerwowanych. Read more »

Rok 2014 niezwykle udany dla branży hotelarskiej

Fotolia_9930089_XSTuż po długim, listopadowym weekendzie powoli nastawiamy się na andrzejkowe bale, a zaraz po nich na świąteczne imprezowanie, jednak czy rezerwacja dobrego miejsca na nadchodzące imprezy jest jeszcze możliwa? Read more »

Zimowy wyjazd w góry, gdzie noclegi?

Nie wszyscy myślą o zimie w kategoriach corocznej zmory, od której najlepiej trzymać się z daleka. Są wśród nas tacy, którzy kochają lekki mrozik, śnieg i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu i to właśnie oni poszukują dobrych, sprawdzonych miejsc na zimowy urlop w górach. Read more »