Category Archives: Oferty hoteli

Zgrany zespół – kluczem do sukcesu firmy

Prawdziwy motor każdego biznesu to ludzie. Kompetentni, docenieni, zaangażowani. Integracja zespołu ma nieoceniony wpływ na budowanie dobrych relacji wewnątrz organizacji, a te zawsze poprawiają jakość pracy. Read more »

Słoneczne wzgórza Toskanii – idealne miejsce na wakacje!

Każdy z nas marzył bądź marzy, aby pojechać do Toskanii. Są też tacy, którzy już byli tu wiele razy i wracają wciąż od nowa. Żaden region Włoch nie ma chyba tylu miłośników swojego piękna, jak właśnie Toskania. Niesamowite wręcz krajobrazy, średniowieczne miasteczka, ciągnące się przez wzgórza winnice, pola uprawne lub gaje oliwne otoczone są przeważnie dumnie spoglądającymi cyprysami. Read more »

Jaki hotel na konferencje w górach?

W polskich górach jest wiele hoteli, które umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnej konferencji. Prezentujemy dwa z nich : Modrzewie Park Hotel***** w Szczawnicy oraz Hotel Wilga w Ustroniu Read more »

W sezonie letnim nawet nie myśl o tanich noclegach.

Jeśli przegapiłeś kwiecień i maj na poszukiwanie tanich i wygodnych noclegów, to w lipcu raczej nie nastawiaj się na to, że znajdziesz coś, co spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wyjściem z sytuacji może być pobyt pod namiotem, ale najlepiej w grupie 3 – 4 osób, bo to wtedy będzie najtaniej. Read more »

Noclegi nad morzem warto już rezerwować.

Lada moment czerwiec, a to już tylko krok od upragnionych wakacji, dlatego nie brakuje osób, które rezerwują swoje ulubione miejsca na wypoczynek nad morzem. Read more »

Majówka w spa

Woman getting spa lastone therapy outdoor.Klimat nas nie rozpieszcza, dlatego nie ma co się łudzić, że nadchodzący majowy weekend będzie wyjątkowo słoneczny i ciepły. Zapobiegliwi mogą zatem pomyśleć o rozrywce w obiektach spa – dobra zabawa gwarantowana. Read more »

Noclegi na majówkę 2015

Fresh grass with dew drops close upCzasami trzeba uciec od szarej rzeczywistości gdzieś, gdzie łatwo jest zapomnieć i o problemach i o codziennych czynnościach, które dzień w dzień wykonujemy przez okrągły rok. Majówka jest właśnie takim czasem, gdy bez żadnych skrupułów można wypocząć, a wręcz poleniuchować do woli. Trzeba z tej możliwości korzystać. Read more »

Wielkanoc 2015 – wyjazd wypoczynkowy z rodziną

730938_easter_eggsJeszcze nie pożegnaliśmy zimy, a już myślimy o wiosennych wyjazdach, i co zaskakujące wiele ofert czy to zagranicznych wycieczek czy rodzimych pobytów już zostało zarezerwowanych. Read more »

Rok 2014 niezwykle udany dla branży hotelarskiej

Fotolia_9930089_XSTuż po długim, listopadowym weekendzie powoli nastawiamy się na andrzejkowe bale, a zaraz po nich na świąteczne imprezowanie, jednak czy rezerwacja dobrego miejsca na nadchodzące imprezy jest jeszcze możliwa? Read more »

Zimowy wyjazd w góry, gdzie noclegi?

Nie wszyscy myślą o zimie w kategoriach corocznej zmory, od której najlepiej trzymać się z daleka. Są wśród nas tacy, którzy kochają lekki mrozik, śnieg i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu i to właśnie oni poszukują dobrych, sprawdzonych miejsc na zimowy urlop w górach. Read more »