Category Archives: Wybrane hotele

Manor House SPA – Pałac Odrowążów wybrany w międzynarodowym konkursie World Luxury SPA Awards najlepszym Luksusowym hotelem SPA i najlepszym Luksusowym Wellness SPA w Polsce

Międzynarodowa kapituła World Luxury SPA Awards 2016 uznała kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach polskim zwycięzcą w kategoriach: Luksusowy hotel SPA i Luksusowe Wellness SPA. Jest to potwierdzenie najwyższych standardów jakości obiektu i obsługi klienta oraz troski o luksusowy wypoczynek gości. Read more »

Noclegi na majówkę 2015

Fresh grass with dew drops close upCzasami trzeba uciec od szarej rzeczywistości gdzieś, gdzie łatwo jest zapomnieć i o problemach i o codziennych czynnościach, które dzień w dzień wykonujemy przez okrągły rok. Majówka jest właśnie takim czasem, gdy bez żadnych skrupułów można wypocząć, a wręcz poleniuchować do woli. Trzeba z tej możliwości korzystać. Read more »

Długi weekend czerwcowy

Ten majowy niestety nie należał do udanych pod względem pogody, ale wszystko wskazuje na to, że w czerwcu pogoda będzie znacznie stabilniejsza. I dobrze, bo znowu szykuje się kilka dni wolnego. Read more »

Sale na konferencje firmowe w hotelach

arrow in business graphPrzedstawiamy Państwu trzy propozycje sal na konferencje firmowe w hotelu. Read more »

Polecane hotele w Warszawie

Centrum Warszawy to serce naszego kraju, także jeśli chodzi o świat biznesu. Potwierdzają to nie tylko galerie handlowe i biurowce, ale i nowoczesne hotele, takie jak MDM, Polonia Palace czy Radisson Blu Sobieski. Są to polecane hotele w Warszawie na różne spotkania biznesowe czy konferencje.

Read more »

Polecane hotele Kraków

Kraków, jedno z najpiękniejszych europejskich miast jest ważnym centrum ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i biznesowym. W stolicy Małopolski znajduje się więc wiele hoteli, które służą nie tylko jako miejsce wypoczynku, ale i konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Polecane hotele Kraków znajdą Państwo poniżej.

Read more »

Polecane hotele

Nie tylko organizatorzy imprez szukają dobrych i sprawdzonych hoteli, także narzeczeni na wesela oraz firmy na najróżniejsze szkolenia, dlatego polecane hotele są obecnie w cenie. Read more »

Polecane sale konferencyjne w hotelach

O hotelach myślimy wówczas, gdy szukamy dobrych miejsc na konferencję, wesele czy imprezę firmową i to właśnie wówczas tak ważne są polecane w hotele w Polsce. Read more »

Hotele na przyjęcia

W życiu zdarzają się takie chwile na których w żaden sposób nie chcemy oszczędzać i planując ich realizację chcemy wysokiego standardu i wspaniałych efektów końcowych. Na przyjęcia urodzinowe, rocznicowe, gale czy premiery coraz częściej wynajmujemy wspaniałe hotele. Read more »

Wypoczynek w Rawdzie

Organizując wczasy w Bułgarii, mnóstwo turystów poszukuje zakwaterowania w dwóch największych kurortach rejonu czarnomorskiego, a mianowicie w Słonecznym Brzegu lub Złotych Piaskach. Jednak miejscowości zlokalizowane w ich najbliższym sąsiedztwie są równie atrakcyjna, a do tego znacznie tańsze.

Read more »