Tag Archives: góry

Jaki hotel na konferencje w górach?

W polskich górach jest wiele hoteli, które umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnej konferencji. Prezentujemy dwa z nich : Modrzewie Park Hotel***** w Szczawnicy oraz Hotel Wilga w Ustroniu Read more »

Góry – organizacja wesela

Młode osoby posiadające pasje w wielu przypadkach pragną powiązać jej elementy z podniosłymi uroczystościami. Stąd też niektórzy postanawiają pojawić się przed salą weselna zaraz po skoku ze spadochronem, inni jako swój ślubny pojazd wybierają tira, a jeszcze inni postanawiają zorganizować całą uroczystość w górach. Read more »

Zastanów się nad lokalizacją

Myśląc nad lokalizacją danego hotelu należy przede wszystkim skupić się na naszych potrzebach. Na ich podstawie będziemy mogli z pewnością dokonać właściwego wyboru hotelu. Należy zwrócić uwagę przy wyborze hotelu na to, w jakim otoczeniu się on znajduje. Ważne jest to, czy chcemy, aby dany hotel był położony blisko sklepów, centrów handlowych, restauracji i barów czy też wolimy cichy hotel, gdzieś wśród zieleni z dala od miejskiego zgiełku, gdzie szybko znajdziemy się na plaży czy też w innym zacisznym miejscu.

Read more »