Tag Archives: hotel

Hotele z basenem

Prezentujemy dwa hotele z basenem, które sprawdzą się zarówno jako miejsce konferencji, jak i wypadu z rodzinną lub znajomymi. Read more »

Hotele w Warszawie – Polonia Palace

Wśród licznych hoteli w Warszawie, na szczególną uwagę zasługuje Polonia Palace. Read more »

Manor House SPA – Pałac Odrowążów wybrany w międzynarodowym konkursie World Luxury SPA Awards najlepszym Luksusowym hotelem SPA i najlepszym Luksusowym Wellness SPA w Polsce

Międzynarodowa kapituła World Luxury SPA Awards 2016 uznała kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach polskim zwycięzcą w kategoriach: Luksusowy hotel SPA i Luksusowe Wellness SPA. Jest to potwierdzenie najwyższych standardów jakości obiektu i obsługi klienta oraz troski o luksusowy wypoczynek gości. Read more »

Jaki hotel na wyjazd studencki?

Studiowanie sprzyja poznawaniu nowych ludzi, a co za tym idzie także wspólnym wyjazdom. Zachęcamy więc do przeczytania artykułu, w którym przedstawimy kilka ciekawych propozycji na wyjazd studencki. Read more »

IV edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

Już od 3 lutego na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2014 roku. Read more »

Sale na konferencje w kujawsko-pomorskim

W województwie kujawsko-pomorskim najwięcej konferencji odbywa się w Bydgoszczy i Toruniu. Warto jednak pamiętać, że także w innych miastach nie brakuje obiektów konferencyjnych, choćby w Ciechocinku. Read more »

Polecane hotele w Warszawie

Centrum Warszawy to serce naszego kraju, także jeśli chodzi o świat biznesu. Potwierdzają to nie tylko galerie handlowe i biurowce, ale i nowoczesne hotele, takie jak MDM, Polonia Palace czy Radisson Blu Sobieski. Są to polecane hotele w Warszawie na różne spotkania biznesowe czy konferencje.

Read more »

Polecane sale konferencyjne w hotelach

O hotelach myślimy wówczas, gdy szukamy dobrych miejsc na konferencję, wesele czy imprezę firmową i to właśnie wówczas tak ważne są polecane w hotele w Polsce. Read more »

Hotele na przyjęcia

W życiu zdarzają się takie chwile na których w żaden sposób nie chcemy oszczędzać i planując ich realizację chcemy wysokiego standardu i wspaniałych efektów końcowych. Na przyjęcia urodzinowe, rocznicowe, gale czy premiery coraz częściej wynajmujemy wspaniałe hotele. Read more »

Hotel dla przedsiębiorcy

Jeżeli prowadzimy własną firmę, to najczęściej wiele podróżujemy nie tylko po kraju, ale także po świecie. Biznesmeni z całą pewnością częściej niż inni latają samolotami i wiele czasu w ciągu roku spędzają w hotelach.

Read more »