Tag Archives: hotele

Interior Desing Awards – konkurs na najlepsze wnętrza hotelowe

Jeszcze do końca stycznia można zgłaszać hotele do konkursu Interior Desing Awards 2018. Wyniki eliminacji poznamy 1 marca podczas branżowych targów Interior Design Forum.

Read more »

IV edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

Już od 3 lutego na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2014 roku. Read more »

Sale na konferencje firmowe w hotelach

arrow in business graphPrzedstawiamy Państwu trzy propozycje sal na konferencje firmowe w hotelu. Read more »

PLEBISCYT BEST HOTEL AWARD 2013 ZAKOŃCZONY!!!

BHA 2013Już po raz trzeci w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2013. Konkurs organizowany był przez firmę Global Hotels & Travels – właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce bazą hotelową: rezerwuje.pl i rezerwuje.com Read more »

Polecane hotele w Warszawie

Centrum Warszawy to serce naszego kraju, także jeśli chodzi o świat biznesu. Potwierdzają to nie tylko galerie handlowe i biurowce, ale i nowoczesne hotele, takie jak MDM, Polonia Palace czy Radisson Blu Sobieski. Są to polecane hotele w Warszawie na różne spotkania biznesowe czy konferencje.

Read more »

Polecane hotele Kraków

Kraków, jedno z najpiękniejszych europejskich miast jest ważnym centrum ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i biznesowym. W stolicy Małopolski znajduje się więc wiele hoteli, które służą nie tylko jako miejsce wypoczynku, ale i konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Polecane hotele Kraków znajdą Państwo poniżej.

Read more »

Polecane sale konferencyjne w hotelach

O hotelach myślimy wówczas, gdy szukamy dobrych miejsc na konferencję, wesele czy imprezę firmową i to właśnie wówczas tak ważne są polecane w hotele w Polsce. Read more »

Hotele na przyjęcia

W życiu zdarzają się takie chwile na których w żaden sposób nie chcemy oszczędzać i planując ich realizację chcemy wysokiego standardu i wspaniałych efektów końcowych. Na przyjęcia urodzinowe, rocznicowe, gale czy premiery coraz częściej wynajmujemy wspaniałe hotele. Read more »

Półmetek Best Hotel Award 2013 już za nami!

W trzeciej edycji Plebiscytu Best Hotel Award 2013 na najlepsze hotele w Polsce oddano już kilka tysięcy głosów, których rezultaty można śledzić na bieżąco na stronie www.besthotelaward.pl/nominacje2013. Read more »

Hotel na szkolenie

Twoja firma szuka miejsca na szkolenie? Zastanawiacie się nad rezerwacją sali w hotelu? To bardzo dobry pomysł, bo obsługa hotelowa potrafi doskonale zadbać o klientów biznesowych. Read more »