Tag Archives: hotele konferencyjne

Hotele na konferencje nad morzem

Polecamy Państwu cztery hotele na konferencje nad morzem.Oferują one nie tylko znakomite warunki do przeprowadzenia spotkania biznesowego, ale i do odpoczynku. Read more »

Sale konferencyjne znajdujące się w hotelach

Dobre sale konferencyjne to zdecydowany atut większości hoteli w Polsce. Posiadanie profesjonalnych sal konferencyjnych zapewnia hotelom całoroczny ruch, bez względu na porę roku. Read more »

Wynajem sal konferencyjnych – hotele konferencyjne

W dzisiejszych czasach hotele zajmują się nie tylko podstawową funkcją hoteli jaką jest zapewnienie noclegu, ale również wynajmem profesjonalnie wyposażonych sal na wesela czy konferencje, szkolenia.

Hotele konferencyjne bardzo często przygotowują specjalne oferty na wynajem profesjonalnych sal konferencyjnych jak również oferują pomoc personelu przy obsłudze całego spotkania. Organizacja konferencji w hotelu ma wiele walorów, hotele konferencyjne zapewnią uczestnikom spotkania nocleg, wyżywienia jak również atrakcje dodatkowe takie jak na przykład spa, basen czy siłownia.

Planując zorganizowanie konferencji warto skorzystać z profesjonalnych katalogów, w których znajdują się tylko oferty kompetentnych firm, ośrodków czy hoteli konferencyjnych.