Tag Archives: hotele nad morzem

Hotele na konferencje nad morzem

Polecamy Państwu cztery hotele na konferencje nad morzem.Oferują one nie tylko znakomite warunki do przeprowadzenia spotkania biznesowego, ale i do odpoczynku. Read more »

Jak wymurować fale, czyli hotel Fahrenheit w Gdańsku

„Krzywe” budynki, o liniach daleko odbiegających od budowlanych standardów, mają szansę stać się znakiem rozpoznawczym Trójmiasta. Do słynnego sopockiego „Krzywego Domku” dołączył w czerwcu 2012 roku hotel Fahrenheit w Gdańsku, również zaprojektowany przez Pracownię Architektoniczną Szotyńscy. Falujące linie elewacji oraz inne nieregularności bryły można podziwiać w gdańskim śródmieściu, u zbiegu ulic Grodzkiej i Sukienniczej. Read more »

Organizacja wesela nad morzem

Marzeniem wielu par jest zorganizowanie wesela nad morzem, lecz nie każda para może pozwolić sobie na jego realizację. Przeszkodą bardzo często stają się kilometry, które dzielą nas od morza, jak również koszty, które musieli byśmy ponieść realizując nasz pomysł. Są jednak osoby, które postawią wszystko na jedną kartę, aby zrealizować swoje marzenie i pobrać się nad morzem. Read more »

Gdzie spędzić wczasy nad morzem?

Letnie wakacje to długo wyczekiwany i jedyny czas wypoczynku dla wielu osób. Dlatego też Polacy tak chętnie wybierają się nad polskie morze, gdzie mogą nie tylko się zrelaksować, lecz także przeżyć przygodę, poznać nowych ludzi i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Jednak nie każdy kurort nadmorski jest taki sam, dlatego pierwszym krokiem w planowaniu wyjazdu wakacyjnego jest wybór odpowiedniego miejsca na odpoczynek. Zatem gdzie spędzić wczasy nad morzem? Read more »

Świnoujście czy Ustronie Morskie?

W dzień plażowanie, a wieczorem imprezowanie do białego rana- tego najczęściej szuka młodzież nad morzem. Nie rzadko jednak zdarza się, że nie wiemy, która miejscowość będzie nam najbardziej odpowiadać. Warto więc zrobić przed wyjazdem rozeznanie w cenach i atrakcjach, które są oferowane w danym miejscu, aby się nie zawieść i niepotrzebnie nie stracić zbyt dużej ilości pieniędzy. Co więc wybrać na miejsce pobytu wakacyjnego – Świnoujście czy Ustronie Morskie? Read more »