Tag Archives: konferencje

Gadżety reklamowe na konferencje

Jeśli organizujecie w najbliższym czasie konferencję, szkolenie lub spotkanie dla Waszych pracowników z pewnością będziecie szukać drobnych upominków dla uczestników tego typu imprez.

Read more »

Zgrany zespół – kluczem do sukcesu firmy

Prawdziwy motor każdego biznesu to ludzie. Kompetentni, docenieni, zaangażowani. Integracja zespołu ma nieoceniony wpływ na budowanie dobrych relacji wewnątrz organizacji, a te zawsze poprawiają jakość pracy. Read more »

Hotele na konferencje nad morzem

Polecamy Państwu cztery hotele na konferencje nad morzem.Oferują one nie tylko znakomite warunki do przeprowadzenia spotkania biznesowego, ale i do odpoczynku. Read more »

Organizacja konferencji

Organizacja udanej konferencji jest zależna od wielu czynników. Nie możemy o niczym zapomnieć jeżeli chcemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i niezadowolenia uczestników. Na samym wstępie najważniejsze jest przemyślenie celów konferencji oraz ustalenie tematów jakie zostaną poruszone podczas jej trwania. Read more »

Sale konferencyjne znajdujące się w hotelach

Dobre sale konferencyjne to zdecydowany atut większości hoteli w Polsce. Posiadanie profesjonalnych sal konferencyjnych zapewnia hotelom całoroczny ruch, bez względu na porę roku. Read more »

Hotele na spotkania w Poznaniu

Poznań oferuje hotele na najróżniejsze uroczystości i okazje. Na te wesołe, typowo biznesowe oraz na te smutne.  Jakie właściwie uroczystości można organizować w hotelach?

Read more »

Wynajem sal konferencyjnych – hotele konferencyjne

W dzisiejszych czasach hotele zajmują się nie tylko podstawową funkcją hoteli jaką jest zapewnienie noclegu, ale również wynajmem profesjonalnie wyposażonych sal na wesela czy konferencje, szkolenia.

Hotele konferencyjne bardzo często przygotowują specjalne oferty na wynajem profesjonalnych sal konferencyjnych jak również oferują pomoc personelu przy obsłudze całego spotkania. Organizacja konferencji w hotelu ma wiele walorów, hotele konferencyjne zapewnią uczestnikom spotkania nocleg, wyżywienia jak również atrakcje dodatkowe takie jak na przykład spa, basen czy siłownia.

Planując zorganizowanie konferencji warto skorzystać z profesjonalnych katalogów, w których znajdują się tylko oferty kompetentnych firm, ośrodków czy hoteli konferencyjnych.

Budynki obronne w Gdańsku

Gdańsk przez całą swą historią był niezwykle ważnym miastem zarówno gospodarcze, strategicznie jak i prestiżowo. Te 3 aspekty były przyczyną ze Gdańskiem zawsze interesowały się obce narody a to wywierało presje na mieszkańcach jak i samej Rzeczypospolitej aby jak najlepiej strzec oraz bronić Gdańska.

Miasto od zawsze było silnie oraz solidnie ufortyfikowane. Pociągało to za sobą konieczność budowania bram, bastionów czy Baszt – o tych ostatnich chciałam dzisiaj napisać. Baszta Jacek – to jedna z najbardziej znanych baszt w Gdańsku – jest ona również najwyższa oraz najstarsza. Jej początki sięgają średniowieczna, wówczas była ona elementem fortyfikacji starego miasta – obecnie leży niemal w centrum miasta. Read more »

Bydgoska starówka

Bydgoszcz jest naprawdę cudowną miejscowością, do której każdy powinien, choć raz w życiu przyjechać. Miejscowość posiada wspaniałe ukształtowanie terenu, które charakteryzuje się ogromną ilością zieleni, a także wspaniałymi atrakcjami, przyciągającymi do siebie turystów. Jednym z wielu ciekawych miejsc w mieście jest na pewno jej Starówka. Pierwotnie zabudowa starówki była drewniana, lecz w trakcie modernizacji i przebudowań ten stan rzeczy się całkowicie odmienił. Dokładnie na przełomie XVI i XVII wieku zaczęto budować wokół rynku murowane domy, które powoli zaczęły wypierać drewnianą architekturę. Po dzień dzisiejszy z tamtego okresu zachował się kościół, i podziały ulic. Rynek Bydgoski nie ucierpiał zbyt mocna w trakcie działań wojennych. Read more »

Wybór hotelu

Hotel to miejsce, które konsumenci poszukują na całym świecie z wielu powodów. Jedni wyjeżdżają na wakacje i co oczywiste muszą mieć gdzie spać. Inni, na przykład przejeżdżając wiele kilometrów potrzebują miejsca w którym będą mogli wypocząć przed udaniem się w dalszą drogę. Inni konsumenci, przyjeżdżają na przykład na weekendowo wycieczkę w góry, chcąc odpocząć i również starają się znaleźć jak najlepszy nocleg. Read more »