Tag Archives: konkurs

Interior Desing Awards – konkurs na najlepsze wnętrza hotelowe

Jeszcze do końca stycznia można zgłaszać hotele do konkursu Interior Desing Awards 2018. Wyniki eliminacji poznamy 1 marca podczas branżowych targów Interior Design Forum.

Read more »

Ruszyła V edycja Best Hotel Award!

Już od 2 lutego na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2015 roku. Read more »

IV EDYCJA PLEBISCYTU BEST HOTEL AWARD 2014 ZAKOŃCZONA!

PoziomyJuż po raz czwarty przyznano prestiżowe Nagrody Best Hotel Award 2014. Plebiscyt organizowany przez firmę Global Hotels & Travels – właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największą w Polsce bazą hotelową: rezerwuje.pl i rezerwuje.com, trwał od 3 lutego do 30 listopada 2014 roku. Read more »

Best Hotel Award 2014 – już tylko do końca listopada można oddawać głosy na najlepszy hotel w Polsce!

Plebiscyt Best Hotel Award 2014 powoli zbliża się ku końcowi. Jeszcze do końca listopada można oddawać głosy na najlepszy hotel w Polsce! Read more »

IV edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

Już od 3 lutego na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2014 roku. Read more »

PLEBISCYT BEST HOTEL AWARD 2013 ZAKOŃCZONY!!!

BHA 2013Już po raz trzeci w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2013. Konkurs organizowany był przez firmę Global Hotels & Travels – właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce bazą hotelową: rezerwuje.pl i rezerwuje.com Read more »

Półmetek Best Hotel Award 2013 już za nami!

W trzeciej edycji Plebiscytu Best Hotel Award 2013 na najlepsze hotele w Polsce oddano już kilka tysięcy głosów, których rezultaty można śledzić na bieżąco na stronie www.besthotelaward.pl/nominacje2013. Read more »