Tag Archives: morze

Jak wybrać odpowiedni nocleg nad morzem?

Wybierając się nad morze, warto znaleźć miejsce noclegowe, które będzie odpowiadało nie tylko nam, lecz również towarzyszącym nam osobom – znajomym, rodzinie, dzieciom. Dlatego przed podjęciem decyzji o wynajmie pokoju hotelowego, należy przeanalizować wymagania wszystkich osób, które wybierają się z nami nad morze. Zatem, jak wybrać odpowiedni nocleg nad morzem? Oto kilka wskazówek! Read more »

Gdzie spędzić wczasy nad morzem?

Letnie wakacje to długo wyczekiwany i jedyny czas wypoczynku dla wielu osób. Dlatego też Polacy tak chętnie wybierają się nad polskie morze, gdzie mogą nie tylko się zrelaksować, lecz także przeżyć przygodę, poznać nowych ludzi i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Jednak nie każdy kurort nadmorski jest taki sam, dlatego pierwszym krokiem w planowaniu wyjazdu wakacyjnego jest wybór odpowiedniego miejsca na odpoczynek. Zatem gdzie spędzić wczasy nad morzem? Read more »

Świnoujście czy Ustronie Morskie?

W dzień plażowanie, a wieczorem imprezowanie do białego rana- tego najczęściej szuka młodzież nad morzem. Nie rzadko jednak zdarza się, że nie wiemy, która miejscowość będzie nam najbardziej odpowiadać. Warto więc zrobić przed wyjazdem rozeznanie w cenach i atrakcjach, które są oferowane w danym miejscu, aby się nie zawieść i niepotrzebnie nie stracić zbyt dużej ilości pieniędzy. Co więc wybrać na miejsce pobytu wakacyjnego – Świnoujście czy Ustronie Morskie? Read more »

Zastanów się nad lokalizacją

Myśląc nad lokalizacją danego hotelu należy przede wszystkim skupić się na naszych potrzebach. Na ich podstawie będziemy mogli z pewnością dokonać właściwego wyboru hotelu. Należy zwrócić uwagę przy wyborze hotelu na to, w jakim otoczeniu się on znajduje. Ważne jest to, czy chcemy, aby dany hotel był położony blisko sklepów, centrów handlowych, restauracji i barów czy też wolimy cichy hotel, gdzieś wśród zieleni z dala od miejskiego zgiełku, gdzie szybko znajdziemy się na plaży czy też w innym zacisznym miejscu.

Read more »