Tag Archives: noclegi

Jaki hotel na wyjazd studencki?

Studiowanie sprzyja poznawaniu nowych ludzi, a co za tym idzie także wspólnym wyjazdom. Zachęcamy więc do przeczytania artykułu, w którym przedstawimy kilka ciekawych propozycji na wyjazd studencki. Read more »

Jaki hotel na weekendowy wyjazd?

alfcloud_B.TelesinskiW Polsce rośnie popularność krótkich wyjazdów do atrakcyjnych miast czy wiosek, jednak nie dalej niż do 200 kilometrów od domu. I to właśnie podczas planowania takiego wyjazdu rodzi się pytanie o nocleg.  Gdzie warto wynająć pokój, aby nie zbankrutować, ale jednocześnie dobrze wypocząć? Read more »

Wypoczynek na wyspie Krk

Największa wyspa Chorwacji, Krk (Veglia w języku włoskim) ma 409km2 i jest jednym z najbardziej ruchliwych w lecie miejsc, ulubionym zwłaszcza przez turystów z Niemiec i Austrii, którzy pośród ofert Chorwacja noclegi upodobali sobie domy wakacyjne, kempingi i hotele właśnie na Krk. Read more »

Wypoczynek na dalmatyńskich wyspach

Małe i duże, skaliste, porośnięte lasami i aromatycznymi ziołami, bezludne i takie, na których pozostały ślady dawnych cywilizacji- ponad tysiąc wysp zakotwiczonych w wodach Adriatyku zachwyca pięknem przyrody i starymi miastami z kamienia. Read more »

Hotele Szczecin

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, a z racji położenia i bliskości morza stał się ważnym ośrodkiem gospodarczym i turystycznym tego województwa. Read more »

Miejsca noclegowe na wakacje

Okres wakacji jest czasem, w którym większość Polaków jak co roku wyjeżdża na planowane od dłuższego czasu urlopy. Bardzo często na wczasy wybieramy się całymi rodzinami lub ze znajomymi przynajmniej na kilka dni. Read more »

Jak wybrać odpowiedni nocleg nad morzem?

Wybierając się nad morze, warto znaleźć miejsce noclegowe, które będzie odpowiadało nie tylko nam, lecz również towarzyszącym nam osobom – znajomym, rodzinie, dzieciom. Dlatego przed podjęciem decyzji o wynajmie pokoju hotelowego, należy przeanalizować wymagania wszystkich osób, które wybierają się z nami nad morze. Zatem, jak wybrać odpowiedni nocleg nad morzem? Oto kilka wskazówek! Read more »

Gdzie spędzić wczasy nad morzem?

Letnie wakacje to długo wyczekiwany i jedyny czas wypoczynku dla wielu osób. Dlatego też Polacy tak chętnie wybierają się nad polskie morze, gdzie mogą nie tylko się zrelaksować, lecz także przeżyć przygodę, poznać nowych ludzi i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Jednak nie każdy kurort nadmorski jest taki sam, dlatego pierwszym krokiem w planowaniu wyjazdu wakacyjnego jest wybór odpowiedniego miejsca na odpoczynek. Zatem gdzie spędzić wczasy nad morzem? Read more »

Miejscowe fontanny zaletą turystyczną Poznania.

Na terenie Poznania mieści się naprawdę wiele obiektów, dzięki którym rozwija się turystyka. Liczne zabytki czy muzea są okazją dla każdego turysty. Jednak to jeszcze nie wszystko co oferuje ten ośrodek. Na jego obszarze znajduje się również kilka znanych mieszkańcom fontann, które są znakomitym dopełnieniem i ozdobą dla lokalnego klimatu. Do najpopularniejszych tego typu obiektów zaliczają się: Fontanna na poznańskiej Malcie, Fontanna w parku Wilsona, zbiór fontann umieszczonych na Starym Rynku czy chociażby Fontanna Lwów. Jak widać lista jest całkiem zasobna. Warto więc wybrać się do Poznania, aby móc zwiedzić wszystkie wymienione obiekty. Miasto jest niezwykle przyjazne dla urlopowiczów, o czym świadczy znakomita oferta udostępniona przez Hotele Poznań, wśród których doskonałe wrażenie sprawia Hotel Campanile, który zapewnia doprawdy wyśmienite warunki. Read more »

Baza hotelowa na Euro 2012

Baza hotelowa przygotowywana w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2012 wygląda całkiem nieźle, szczególnie jeżeli przyglądać się aktywności właścicieli małych pensjonatów i hoteli – to znakomita okazja do zaistnienia na większą skalę na rynku obsługi turystycznej.

Read more »