Tag Archives: obiekty konferencyjne

IV edycja Best Hotel Award rozpoczęta!

Już od 3 lutego na stronie www.besthotelaward.pl można głosować na najlepsze polskie hotele 2014 roku. Read more »

Sale na konferencje w kujawsko-pomorskim

W województwie kujawsko-pomorskim najwięcej konferencji odbywa się w Bydgoszczy i Toruniu. Warto jednak pamiętać, że także w innych miastach nie brakuje obiektów konferencyjnych, choćby w Ciechocinku. Read more »

Półmetek Best Hotel Award 2013 już za nami!

W trzeciej edycji Plebiscytu Best Hotel Award 2013 na najlepsze hotele w Polsce oddano już kilka tysięcy głosów, których rezultaty można śledzić na bieżąco na stronie www.besthotelaward.pl/nominacje2013. Read more »

Nierzetelne hotele – nierzetelni klienci

Jak w każdej branży także i w tej zdarzają się przykre sytuacje w relacji konsument – usługodawca, bądź usługodawca – konsument. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – „oszustwo” nie zna granic, nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla jednej dziedziny rynku, nie zna płci i wieku. Oszustwo było, jest i niestety będzie.
Read more »

Oferty hoteli

Samodzielne organizowanie wypoczynku i wyjazdu dla całej rodziny może okazać się wspaniałą zabawą i pozwolić na duże oszczędności. W tym wypadku najważniejszym elementem planowania jest wybór odpowiedniego miejsca zakwaterowania. Miły i wygodny hotel to połowa sukcesu w czasie urlopu i wakacji – a oferty hoteli przyciągają różnorodnością dodatkowych atrakcji oraz korzystnymi cenami. Jak wybrać tą najlepszą i na co zwrócić uwagę? Read more »