Tag Archives: sale

Sale na konferencje firmowe w hotelach

arrow in business graphPrzedstawiamy Państwu trzy propozycje sal na konferencje firmowe w hotelu. Read more »

Polecane hotele Kraków

Kraków, jedno z najpiękniejszych europejskich miast jest ważnym centrum ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i biznesowym. W stolicy Małopolski znajduje się więc wiele hoteli, które służą nie tylko jako miejsce wypoczynku, ale i konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Polecane hotele Kraków znajdą Państwo poniżej.

Read more »

Sale na wesele

Dobór odpowiedniej sali na wesele nie jest prosty, jednakże w obecnych czasach większość obiektów weselnych jesteśmy wstanie wstępnie ocenić za pomocą internetu. Wystarczy tylko wejść do sieci i zajrzeć na stronę www obiektu lub odwiedzić jeden z wielu profesjonalnych serwisów weselnych. Read more »

Budynki obronne w Gdańsku

Gdańsk przez całą swą historią był niezwykle ważnym miastem zarówno gospodarcze, strategicznie jak i prestiżowo. Te 3 aspekty były przyczyną ze Gdańskiem zawsze interesowały się obce narody a to wywierało presje na mieszkańcach jak i samej Rzeczypospolitej aby jak najlepiej strzec oraz bronić Gdańska.

Miasto od zawsze było silnie oraz solidnie ufortyfikowane. Pociągało to za sobą konieczność budowania bram, bastionów czy Baszt – o tych ostatnich chciałam dzisiaj napisać. Baszta Jacek – to jedna z najbardziej znanych baszt w Gdańsku – jest ona również najwyższa oraz najstarsza. Jej początki sięgają średniowieczna, wówczas była ona elementem fortyfikacji starego miasta – obecnie leży niemal w centrum miasta. Read more »