Tag Archives: ślub

Sale weselne w Krakowie

Kraków jest miastem, w którym nie brakuje romantycznych uliczek, historycznych zabytków czy też klimatycznych uliczek,cieszy się on renomą jednego z najpiękniejszych miast w Europie. W Krakowie bez wątpienia nie brakuje miejsc idealnie nadających się do oświadczenia się ukochanej osobie, z tego powodu wielu mężczyzn decyduje się na to właśnie tu. Read more »

Góry – organizacja wesela

Młode osoby posiadające pasje w wielu przypadkach pragną powiązać jej elementy z podniosłymi uroczystościami. Stąd też niektórzy postanawiają pojawić się przed salą weselna zaraz po skoku ze spadochronem, inni jako swój ślubny pojazd wybierają tira, a jeszcze inni postanawiają zorganizować całą uroczystość w górach. Read more »

Ślub Michała Wiśniewskigo w Mikorzynie – Hotel WITYNG

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Idzik planują ślub 28 lipca 2012 w Mikorzynie koło Ślesina (niedaleko od Konina) i już szykują listę gości. Na przyjęcie weselne wokalista „Ich Troje” zamierza zaprosić 500 osób. Wśród gości będą nie tylko bliscy i rodzina, ale także ludzie ze świata showbiznesu: sportowcy, aktorzy, piosenkarze. Miejscem planowanej imprezy jest Hotel Wityng.

Read more »