Tag Archives: szkolenia

Zgrany zespół – kluczem do sukcesu firmy

Prawdziwy motor każdego biznesu to ludzie. Kompetentni, docenieni, zaangażowani. Integracja zespołu ma nieoceniony wpływ na budowanie dobrych relacji wewnątrz organizacji, a te zawsze poprawiają jakość pracy. Read more »

Gdzie na szkolenie?

Polecamy trzy ciekawe obiekty na szkolenie, położone w różnych częściach naszego pięknego kraju. Read more »

Wiedza ekspercka – oferta szkoleniowa na Targach WorldHotel

9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będą okazją do poszerzenia wiedzy w obszarach ważnych dla profesjonalistów z branży hotelarskiej. Na targach będzie można skorzystać z pięciu szkoleń, których tematyka zainteresuje zarówno osoby przymierzające się do inwestycji, jak i działające już w biznesie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Read more »

Hotel na szkolenie

Twoja firma szuka miejsca na szkolenie? Zastanawiacie się nad rezerwacją sali w hotelu? To bardzo dobry pomysł, bo obsługa hotelowa potrafi doskonale zadbać o klientów biznesowych. Read more »

Hotele na spotkania w Poznaniu

Poznań oferuje hotele na najróżniejsze uroczystości i okazje. Na te wesołe, typowo biznesowe oraz na te smutne.  Jakie właściwie uroczystości można organizować w hotelach?

Read more »

Wybór hotelu

Hotel to miejsce, które konsumenci poszukują na całym świecie z wielu powodów. Jedni wyjeżdżają na wakacje i co oczywiste muszą mieć gdzie spać. Inni, na przykład przejeżdżając wiele kilometrów potrzebują miejsca w którym będą mogli wypocząć przed udaniem się w dalszą drogę. Inni konsumenci, przyjeżdżają na przykład na weekendowo wycieczkę w góry, chcąc odpocząć i również starają się znaleźć jak najlepszy nocleg. Read more »