Tag Archives: turystyka

Turystyczny potencjał Pobrzeża Koszalińskiego

Zachwyca atrakcjami i pięknymi widokami, nie brak tu również miejsc, w których można się nacieszyć wspaniałym wypoczynkiem. Pobrzeże Koszalińskie to świetny obszar dla osób, którym marzą się pełne atrakcji wakacje nad morzem Bałtyckim. Idealne zagospodarowanie sprawia, że hotele oraz tanie noclegi można tu znaleźć bez żadnych problemów, a wspaniałe atrakcje turystyczne są dodatkową zachętą do spędzenia urlopu właśnie w tej części kraju. Jakimi walorami może nas oczarować Pobrzeże Koszalińskie?
Read more »

Cyklady przez okno Apollina – poradnik dla turystów

„Cyklady przez okno Apollina” Zbigniewa Klimczaka to ebook będący doskonałym przewodnikiem dla żeglarzy po lazurowych wodach Morza Egejskiego, a ściślej mówiąc po Cykladach. Read more »

Miejscowe fontanny zaletą turystyczną Poznania.

Na terenie Poznania mieści się naprawdę wiele obiektów, dzięki którym rozwija się turystyka. Liczne zabytki czy muzea są okazją dla każdego turysty. Jednak to jeszcze nie wszystko co oferuje ten ośrodek. Na jego obszarze znajduje się również kilka znanych mieszkańcom fontann, które są znakomitym dopełnieniem i ozdobą dla lokalnego klimatu. Do najpopularniejszych tego typu obiektów zaliczają się: Fontanna na poznańskiej Malcie, Fontanna w parku Wilsona, zbiór fontann umieszczonych na Starym Rynku czy chociażby Fontanna Lwów. Jak widać lista jest całkiem zasobna. Warto więc wybrać się do Poznania, aby móc zwiedzić wszystkie wymienione obiekty. Miasto jest niezwykle przyjazne dla urlopowiczów, o czym świadczy znakomita oferta udostępniona przez Hotele Poznań, wśród których doskonałe wrażenie sprawia Hotel Campanile, który zapewnia doprawdy wyśmienite warunki. Read more »