Tag Archives: wczasy

Wypoczynek na wyspie Krk

Największa wyspa Chorwacji, Krk (Veglia w języku włoskim) ma 409km2 i jest jednym z najbardziej ruchliwych w lecie miejsc, ulubionym zwłaszcza przez turystów z Niemiec i Austrii, którzy pośród ofert Chorwacja noclegi upodobali sobie domy wakacyjne, kempingi i hotele właśnie na Krk. Read more »

Jak wybrać odpowiedni nocleg nad morzem?

Wybierając się nad morze, warto znaleźć miejsce noclegowe, które będzie odpowiadało nie tylko nam, lecz również towarzyszącym nam osobom – znajomym, rodzinie, dzieciom. Dlatego przed podjęciem decyzji o wynajmie pokoju hotelowego, należy przeanalizować wymagania wszystkich osób, które wybierają się z nami nad morze. Zatem, jak wybrać odpowiedni nocleg nad morzem? Oto kilka wskazówek! Read more »

Gdzie spędzić wczasy nad morzem?

Letnie wakacje to długo wyczekiwany i jedyny czas wypoczynku dla wielu osób. Dlatego też Polacy tak chętnie wybierają się nad polskie morze, gdzie mogą nie tylko się zrelaksować, lecz także przeżyć przygodę, poznać nowych ludzi i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Jednak nie każdy kurort nadmorski jest taki sam, dlatego pierwszym krokiem w planowaniu wyjazdu wakacyjnego jest wybór odpowiedniego miejsca na odpoczynek. Zatem gdzie spędzić wczasy nad morzem? Read more »