Tag Archives: wczasy nad morzem

Turystyczny potencjał Pobrzeża Koszalińskiego

Zachwyca atrakcjami i pięknymi widokami, nie brak tu również miejsc, w których można się nacieszyć wspaniałym wypoczynkiem. Pobrzeże Koszalińskie to świetny obszar dla osób, którym marzą się pełne atrakcji wakacje nad morzem Bałtyckim. Idealne zagospodarowanie sprawia, że hotele oraz tanie noclegi można tu znaleźć bez żadnych problemów, a wspaniałe atrakcje turystyczne są dodatkową zachętą do spędzenia urlopu właśnie w tej części kraju. Jakimi walorami może nas oczarować Pobrzeże Koszalińskie?
Read more »

Polecane hotele Spa nad morzem

Przed nami wakacje 2012! Spragnieni wypoczynku, relaksu i wszelakich atrakcji wyruszamy nad morze. Jaki hotel wybrać? Czy polecane hotele Spa to te najdroższe? W kilku zdaniach postaramy się doradzić Państwu w tym temacie. Read more »

Świnoujście czy Ustronie Morskie?

W dzień plażowanie, a wieczorem imprezowanie do białego rana- tego najczęściej szuka młodzież nad morzem. Nie rzadko jednak zdarza się, że nie wiemy, która miejscowość będzie nam najbardziej odpowiadać. Warto więc zrobić przed wyjazdem rozeznanie w cenach i atrakcjach, które są oferowane w danym miejscu, aby się nie zawieść i niepotrzebnie nie stracić zbyt dużej ilości pieniędzy. Co więc wybrać na miejsce pobytu wakacyjnego – Świnoujście czy Ustronie Morskie? Read more »